Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
Bardzo dobra gra zawodników Sport Testu"Wichniarek w Koziołek Cup
14.01.2012r w hali sportowej"Akwen" odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dla dziewięciolatków"Koziołek Cup"

Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Koziołek Poznań.Organizatorzy tunieju zaprosili na turniej zespoły z województwa Mazowieckiego,Łódzkiego i Wielkopolskiego.W turnieju zagrało 12 drużyn,podzielone na dwie grupy.

Grupa A

  1. Widok Skierniewice
  2. UKS Jurand Koziegłowy
  3. K.S Polonia Środa
  4. Sport Test S.M.P Wichniarek Poznań
  5. SMS Łódź I
  6. K.S Koziołek Poznań"Ronaldo"

Grupa B

  1. ŁKS Łódź
  2. UKS Stoper Poznań
  3. AP Ostrów Wielkopolski
  4. S.M.P Wichniarek Pumy
  5. SMS Łódź
  6. K.S Koziołek Poznań"Messi"

W pierwszym swoim meczu turnieju zawodnicy Sport Testu spotkali się z Jurandem Koziegłowy pokonując rówieśników z Koziegłów 3:1.Następnym rywalem była drużyna Polonii Środa,która bardzo dzielnie i umięjętnie się broniła przed akcjami ofensywnymi Sport Testu,którzy po pieknej indywidualnej akcji Denisa Andrzejewskiego pokonali zespół z Środy Wielkopolskiej 1:0.Najbardziej oczekiwanym spotkaniem przez trenera Jarosława Soboniaka była konfrontacja z Widokiem Skierniewice w którym dzieci szkolone są w systemie Coerver Coaching bardzo popularnym w Europie Zachodniej,Azji czy Ameryce Północnej.Nasi chłopcy  szkoleni według holenderskich standartów pokonali po bardzo dobrej grze zespół Widoku Skierniewice 2:0.W kolejnym spotkaniu podopieczni trenera Jarka zmierzyli się z pierwszym zespołem SMS Łódź.Mecz zakończył się bezbramkowym remisem,w którym chłopcy posiadali przewagę,stwarzali sobie dużo okazji do zdobycia bramki,ale w bardzo dobrej dyspozycji znajdował się bramkarz zespołu SMS Łódź.W ostatnim meczu w grupie Sport Test"Wichniarek" zwyciężył zespół gospodarzy Koziołek Poznań Ronaldo 3:0 i tym samym wygrał rywalizację w grupie A i awansował do półfinału w którym zagrał ze zdobywcą drugiego miejsca w grupie B zespołem ŁKS Łódź.

W spotkaniu półfinałowym z ŁKS em chłopcy stworzyli więcej sytuacj strzeleckich od rywali z Łodzi,ale tak jak w spotkaniu z SMS Łódź świetnie spisywał się bramkarz ŁKS-u.Nasi chłopcy popełnili w spotkaniu jedyny błąd i stracili bramkę przegrywając 0:1 i musieli pogodzić się z porażką i szukać swojej szansy w małym finale.W meczu o trzecie miejsce po raz kolejny zmierzyliśmy się z pierwszym zespołem SMS Łódź.Tak jak w wcześniejszej konfrontacji mecz zakończył się również bezbramkowym remisem.Regulamin turnieju przewidywał dogrywkę holenderską,która również nie przyniosła rezultatu.Na osiem sekund przed zakończeniem dogrywki,gdy na boisku znajdowa się jeden zawodnik SMS-u i bramkarz oraz nasz zawodnik Filip Beczkiewicz i bramkarz Marcel Stanikowski. W posiadaniu piłki był nasz zawodnik,który odebrał piłkę bramkarzowi rywali,który interweniował po za polem karnym i oddał strzał,zmierzającą piłkę do bramki rywali wybił gracz z pola!!! i przyczynił się do serii rzutów karnym,które skuteczniej wykonywali młodzi piłkarze z Łodzi wygrywając 6:5 i zdobyli brązowe medale.O dramaturgi serii tych rzutów karnych będziemy musieli jak najszybciej zapomnieć i mysleć o następnych takixh turniejach.W opini trenerów nasi chłopcy byli najładniej grającym zespołem w tym turnieju z czego dumny jest bardzo trener Jarosław Soboniak.

Turniej wygrał ŁKS Łódź  po zwycięstwie w rzutach karnych 5:4 nad Akademią Piłkarską Ostrów Wielkopolski.

Zespół Sport Testu zagrał w składzie :Marcel Stanikowski-Paweł Borowski,Adrian Beszterda,Wojciech Hryniewiecki,Filip Beczkiewicz,Kacper Matysiak,Denis Andrzejewski,Kuba Grzybek,Krystian Rok,Aleksy Nowaczyk.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za nieustępliwą walkę i zangażawonie,dziękujemy naszemu bramkarzowi"Marcelo,że mimo choroby pojawił się miedzy słupkami bramki i dzielnie jej bronił.Kubie Grzybkowi,który również walczył na turnieju z bólem głowy.Słowa otuchy kierujrmy dla chłopców,którzy nie strzelili swoich rzutów karnych w półfinale.Będzie lepiej!!

 

 

 

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie