Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
Złoto młodych panter w Lipianach

04.02.2012r w Lipianach w województwie zachodniopomorskim odbył się Ogólnopolski halowy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza miasta Lipiany dla dzieci urodzonych w 2003 roczniku.Organizatorem turnieju był Ludowy Klub Sportowy"Junior" Różanki,który zaprosił do udziału w turnieju zespół Sport Testu Polska"Wichniarek"Poznań.Do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów(patrz na tabela koncową).Nasi młodzi chłopcy po pięciu zwycięstwach w grupie nad Stalą Szczecin 3:O,Juniorem Rózanki 1:O,Barlinecką Akademią Futbolu 5:O,Energetykiem Grifino 2:0 i Liderem Swarzędz 3:0 z kompletem zwycięstw bez straty bramki zostali pierwszymi półfinalistami turnieju.Rywalem zawodników Sport Testu były piłkarki Olimpii Szczecin rocznika 2000/2001,które w swojej grupie nie przegrały meczu zajmując drugie miejsce w swojej grupie ulegając zwyciężcy grupy UKP Zielona Góra gorszym stosunkiem bramek.Dla naszych chłopców był to najtrudniejszy mecz, w którym dziewczęta ze Szczecina toczyły nieustępliwy bój o finał do samego końca.Pojedynek zakończył się remisem 1:1.Tak więc o wejściu do finału zdecydowały rzuty karne,które młodzi chłopcy wygrali 4:3.Decydujący strzał,po wcześniejszej obronie Marcela Stanikowskiego oddał Filip Beczkiewicz.W finale rywalem Sport Testu byli zawodnicy UKP Zielona Góra.W finale chłopcy zagrali najlepsze spotkanie turnieju i zasłużenie pokonali rówieśników z Zielonej Góry 2:O.W całym turnieju chłopcy pokazali inteligenta i kreatywna grę.Widać było zrozumienie i komunikację w poczynaniach zawodników.Akcje indywidualne Denisa,Gucia,Beczki,Gibka,Kapiego,czy Borusia,Roczka i Aleksa pokazały jak dobrze chłopcy panują już nad piłką.Bardzo dużo pracujemy na zajęciach nad techniką i kontrolą piłki powiedział trener w rozmowie z organizatorem turnieju panem Henrykiem Wieczorkiem,który z podziwem wyrażał się o grze naszych chłopców.

 

TABELA KOŃCOWA

1

SMP Sport Test Polska "Wichniarek" Poznań

2

UKP Zielona Góra

3

"Olimpia" Szczecin

4

Barlinecka Akademia Futbolu Barlinek

5

"Junior" Różanki

6

MOS "Błękitni" Stargard Szczeciński

7

"Stal" Szczecin

8

"Pogoń" Świebodzin

9

"Energetyk - Junior" Gryfino

10

"Dąb" Dębno

11

"Łucznik" Strzelce Krajeńskie

12

"Lider" Swarzędz

 

KLASYFIKACJA KANADYJSKA

 

 

BRAMKI

ASYSTY

RAZEM

1. Denis Andrzejewski

DENIS

6

6

12

2. Adrian Beszterda

GUCIO

4

0

4

3. Filip Beczkiewicz

BECZKA

2

1

3

4. Paweł Borowski

BORUŚ

1

1

2

5. Kuba Grzybek

GIBEK

2

3

5

6. Kacper Matysiak

KAPI

0

0

0

7. Aleksy Nowaczyk

ALEKS

0

1

1

8. Krystian Rok

ROCZEK

2

0

2

9. Marcel Stanikowski

MARCEL

0

0

0

 

 

 

 

 

Marcel Stanikowski został NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU !!!!

 

 

 

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie