Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
Obiecujący występy w Turnieju Flagowym

W środę 2 maja 2012 na boiskach ZSMS nr 2 przy ul. Przepadek odbył się mini Turniej Flagowy o Puchar Wojewody Wlkp. Obok link do relacji na stronie epoznan.plhttp://www.epoznan.pl/news-news-32296-Dzien_Flagi_na_sportowo_

 


Ponieważ zawody były bardzo krótkie, to o nas również króciutko... Do turnieju wybrano cztery drużyny, wśród których rozlosowano stroje narodowych reprezentacji Włoch, Hiszpanii, Chorwacji i Irlandii. Reprezentacje te wezmą udział w nadchodzących ME '2012 i swoje mecze (za wyjątkiem Hiszpanii), zagrają w Poznaniu. Nasi Chłopcy wylosowali właśnie Hiszpanię, i rozegrali dwa spotkania ze starszymi (2001) rocznikami 13-ki Lecha Poznań (Włochy) i Warty Poznań (Irlandia).

Zgodnie z przewidywaniem, o dobry wynik było naprawdę trudno. Nasza drużyna, która tak dobrze spisuje sie w Lidze Koziołka rocznika 2002, tutaj musiała uznać wyższość starszych i bardziej doświadczonych rywali szczególnie w pierwszym meczu z Włochami, późniejszymi zdobywcami głównego trofeum. Nam zostanie w pamięci wielka (ponad 2m śr.) biało-czerwona futbolówka, i ku pokrzepienu serc, ten jeden jedyny gol dla "Wichniarków", zdobyty przez Kajetana po ślicznej "wkrętce" bezpośrednio z rzutu rożnego. Rosły bramkarz Warty/Irlandii dał się całkiem zaskoczyć... ;) Honor został uratowany! Dla Chłopców powinna z tego płynąć kolejna nauka na przyszłość: więcej pracy, i jeszcze raz pracy na treningach, bo tylko ona może przynieść efekty na boisku. :]

Na koniec wszyscy ustawili się w kolejce po autograf byłego zawodnika pierwszej drużyny Lecha Poznań Bartosza Basackiego, który w ciepłych słowach radził "więcej podań" na przyszłość, i humory już na dobre się poprawiły. Szczególnie Kamil głowa do góry! :)))

Kadra meczowa: Igor Bartnik, Adam Brzostowicz, Wiktor Ligocki, Kacper Matusiak, Kamil Matuszewski, Jakub Olewski, Bartek Spendowski, Kajetan Szmyt, Levi Yilmaz. Wszystkim Chłopcom podziękowania od Tr. Jarka Soboniaka.

 

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie