Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
Złoto i Srebro panter w turnieju"Mini Euro "2012

 

Rankiem, w dzień otwarcia EURO 2012, na dobrze nam znanym boisku przy ulicy Gdańskiej 1, rozpoczął się turniej piłkarski dla roczników 2003 i 2002. 

 
Tym razem drużynom przydzielone zostały nazwy reprezentacji narodowych, biorących udział w rozpoczynających się właśnie Mistrzostwach. Młodsze "Wichniarki" zagrały jako Holandia, a starsi Chłopcy wystąpili pod nazwą Chorwacji. Zawody były bardzo kameralne i zgromadziły niewielką ilość widzów, złożonych głównie z najbardziej "zapalonych" Rodziców. ;)
 
Po rozegraniu trzech serii spotkań, w obu grupach odbył się konkurs rzutów karnych. Niestety Naszym Chłopcom nie sprzyjało w tym dniu szczęście, i w najważniejszych chwilach celne zazwyczaj strzały chybiały celu.Całkiem inaczej jednak wyglądało to w klasyfikacji końcowej zawodów. I chyba w tym właśnie siła największa "Wichniarków", że gdzie jeden nie może, tam cała drużyna z pewnością da radę. :] Mimo osłabień kadrowych (u młodszych brakowało choćby Denisa, Marcela, Kacpra,Aleksa a u starszych Igora i Kuby H.), Holandia ostatecznie zwyciężyła, a Chorwacja zajęła miejsce drugie. BRAWO za zaangażowanie i walkę do końca! 
 

Szczególnie zapamiętamy ostatni mecz starszych "Wchniarków" z Koziołkiem I. Dość długo mieliśmy tu bramkowy remis, aż w ostatniej chyba minucie Kajetan Szmyt indywidualną akcją i strzałem z lewej strony przy krótkim słupku, przechylił szalę zwycięstwa na naszą stronę. Ładnych akcji było oczywiście więcej, ale nie sposób wymienić ich wszystkich... :} Słowa uznania kierujemy również dla Trenera Pawła Lisowskiego z Koziołka, który widząc osłabienie naszej drużyny, w tym meczu "ściągnął" z boiska również jednego ze swoich Zawodników. Było to w całkowitej zgodzie ze wszystkim propagowanymi przez KS Koziołek Poznań zasadami Fair Play. :]

 
Dodatkowo SPECJALNEGO WYRÓŻNIENIA wymaga postawa Adama Brzostowicza, który mimo bólu (zapalenie ucha środkowego), przyjechał jednak wspomóc SWOJĄ drużynę, i dodam tylko, że jedyne dwa przegrane mecze Chorwacji (z 6-u), to te bez Adasia właśnie. Od razu widać jak ważnym jest Zawodnikiem. Wyjazd do Holandii już blisko - Brzoza wracaj szybko do zdrowia! ;)
 
Jeszcze jedno... Wszystkim Naszym Zawodnikom zwracamy szczególną uwagę na Zakończenia. Każdy turniej wieńczy dekoracja, do której należy ustawić się tak, jak tego wymaga Organizator. Jeżeli Nasi Zawodnicy wygrywają całe Zawody, to właśnie od Nas tym bardziej oczekuje się zachowania godnego Zwycięzców. Swoją obecnością do końca i oklaskami w czasie rozdawania nagród, powinniśmy przede wszystkim uszanować Pokonanych, bo nasz sukces będzie tylko tak duży, jak pamięć po nim o nas samych. Drodzy Chłopcy... Oprócz dobrej gry na boisku, największy szacunek u Przeciwników budzić musi nasze zachowanie poza boiskiem. Oczywiście nie zawsze i nie wszystko może się udać (emocje czasem biorą górę), ale na każdym kroku powinniśmy pamiętać o Godności i Sportowym Szacunku. Poniżej KADRA meczowa, a w galerii zdjęcia z zakończenia.replica watches
 
Holandia (rocznik 2003): Adrian Beszterda, Filip Beczkiewicz, Paweł Borowski, Kuba Grzybek, Wojtek Hryniewiecki, Kuba Jagiełko, Krystian Rok.
 
Chorwacja (rocznik 2002): Adam Brzostowicz (trzy mecze), Wiktor Ligocki, Kamil Matuszewski, Jakub Olewski, Bartek Spendowski (bez ostatniego spotkania) :(, Kajetan Szmyt, Levi Yilmaz. 
 
Wszystkim Chłopcom raz jeszcze słowa uznania od Trenerów i Rodziców. :)

 

 

 

 

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie