Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Orlików im. Trzech Przyjaciół z boiska w Barlinku

on the beach voucher  Best Promo Codes for Travel  Rolex Replica Best Promo Codes for Travel 2017

Relacja z  MIĘDZYNARODOWEGO turnieju „ORLIKÓW” w Barlinku

15 sierpnia 2012r. – Środa

W tym dniu Pantery – rocznik 2003 udały się na IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej  „Orlików” im. „Trzech Przyjaciół z boiska” w Barlinku. Chłopcy wraz z trenerem różnymi środkami transportu stawili się w składzie: Denis Andrzejewski (DANIO), Adrian Beszterda (GUSTAWO), Filip Beczkiewicz (BECZKA), Paweł Borowski (BORUŚ), Kacper Matysiak (KAPI),  Wojciech Hryniewiecki (HRYNIU), Marcel Stanikowski (MARCELO), Sebastian Bartniczak (HUGO)

BARLINEK - ZIELONA STOLICA POMORZA ZACHODNIEGO 

Uroczo położone miasto w południowej części województwa zachodniopomorskiego,  na skraju rozległej Puszczy Barlineckiej, w otoczeniu licznych jezior, lasów i wyniosłości terenowych. Barlinek przywitał nas słoneczną pogodą a fakt, że boisko na którym rozgrywany był turniej jest usytuowane przy samym jeziorze stanowiło to dodatkową atrakcję i tworzyło super klimat. Szatnię dzieliliśmy z kolegami z Warty Poznań z rocznika 2002. Po zameldowaniu się na miejscu organizatorzy zapewnili wszystkim śniadanie + ciepłą kawę, herbatę, zimne napoje.

W turnieju uczestniczyło 12 zespołów podzielonych na 2 grupy.Losowanie, które odbyło się przed uroczystym otwarciem nie było dla nas zbyt szczęśliwe. Los rzucił nas do grupy A z ARKĄ Gdynia (rocznik 2002), ZAGŁĘBIEM Lubin (rocznik 2002),  STALĄ Szczecin (rocznik 2002), KOTWICĄ Kołobrzeg (rocznik 2002) oraz UKP Zielona Góra (rocznik 2002).  

Grupę B tworzyły: POGOŃ Szczecin, ROT-WEIß Prenzlau, WARTA Poznań, JEDYNKA – ŁUCZNIK Strzelce Krajeńskie, BAF-POGOŃ Barlinek i GÓRNIK Polkowice.

Uroczyste otwarcie rozpoczęło się na rynku miejskim, skąd pod eskortą policji pochodem przeszliśmy na miejsce rozgrywek. Ostatnia rozgrzewka na stadionie i … start.

Jeszcze trochę regulaminu: Mecze odbywały się systemem każdy z każdym (1 x 16 minut) .High quality the best and most fashionable replica rolex watches online of the replica watches store. Do grupy finałowej przechodziły 3 najlepsze drużyny z każdej z grup, a pozostałe grały w grupie „pocieszenia”. Punkty z meczy z drużynami ze swojej grupy liczą się  na starcie w dalszej rywalizacji a mecze w fazie finałowej rozgrywane są z drużynami z przeciwnej grupy (czyli B)

Pierwszy mecz gramy z ARKĄ Gdynia. – rozpoczęcie meczu i już pierwsze minuty pokazały, że widoczny jest brak pewności naszych chłopców w poruszaniu się na bardzo szerokim boisku z naturalną nawierzchnią. Do połowy meczu graliśmy nienajgorzej, później niestety w ciągu jednej minuty „dostaliśmy” dwie bramki i przegraliśmy 0:2.

Drugi mecz to pojedynek z KOTWICĄ Kołobrzeg. Wydaje się, że w tym meczu nasi chłopcy nie dali rady nie tylko dlatego, że KOTWICA zagrała dobrze, ale należy podkreślić, że Pantery zupełnie przeszły obok meczu. Szkoda, że mimo gorącego dopingu „kiboli” nasza młodzież nie została przez doping „poniesiona”. Gładkie 0:4 i na tym myślę, że należy zakończyć.  

Trzeci mecz gramy ze STALĄ Szczecin. Naprawdę niezły początek i po ładnej akcji BECZKI, DANIO strzela na 1:0. Piłkarze STALI odpowiedzieli jedną bramką i mecz zakończył się wynikiem 1:1. Trzeba przyznać, że ten wynik był długo sprawa otwartą i zarówno nasi chłopcy jak i młodzież ze Szczecina mieli jeszcze po parę okazji bramkowych. Ale wydaje się, że zaczęliśmy „czuć” murawę.

Kolejny pojedynek z ZAGŁĘBIEM Lubin. Bardzo dobry i zarazem najlepszy mecz WICHNIARKÓW. Dobrze, że taki był ale szkoda, że praktycznie tylko jeden. W tym meczu chłopcy „byli sobą”. Mimo przewagi fizycznej ZAGŁĘBIA przeprowadziliśmy parę naprawdę ładnych akcji a jedna z nich po ładnej asyście DANIO zakończyła się celnym uderzeniem BECZKI. Prowadzimy 1:0 !! Następnie, indywidualna akcja DANIO i 2:0 !!! Lubinianie odpowiedzieli tylko jednym trafieniem i wygrywamy 2:1.

Mecze ułożyły się tak, że w ostatniej kolejce potykaliśmy się z UKP Zielona Góra a przy ewentualnej wygranej mogliśmy wejść do grupy mistrzowskiej. Gra była przez długi czas wyrównana.High quality the best and most fashionable replica watches uk online of the replica watches store. Jedyna bramka strzelona przez starszych chłopców spowodowała, że niestety przegraliśmy 0:1. Pierwszą fazę zakończyliśmy na 4 miejscu i zagramy w grupie „pocieszenia”

Nie mogę w tym momencie nie wspomnieć o tym, że Organizatorzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania a nawet więcej. Obiad, który został przez Nich przygotowany otrzymali oczywiście młodzi zawodnicy, trener i wszyscy rodzice !! Brawa dla Organizatorów (nie pierwsze i nie ostatnie) !!!   

Pierwszy mecz fazy finałowej graliśmy z gospodarzami, czyli z drużyną BAF-POGOŃ Barlinek Optyczna przewaga była wyraźna po naszej stronie, ale festiwal niewykorzystanych sytuacji sprawił, że zakończyło się na skromnym 0:0. Naprawdę szkoda, bo to był mecz do wygrania.

Podobnie było w drugim meczu z GÓRNIKIEM Polkowice. Przewaga naszych chłopców i po asyście KAPIEGO nasz snajper DANIO strzelił na 1:0. Później, niestety nie potrafiliśmy wykorzystać kilku okazji (m. in. poprzeczka) i skończyło się niestety 1:1

Ostatni mecz turnieju zagraliśmy z Portowcami. Zespół POGONI Szczecin przy ewentualnej wygranej miał szansę wygrać grupę, my przy wygranej mogliśmy zająć 2 miejsce. Zaczęło się super. Indywidualna akcja i bramka DANIO !! Później przeważaliśmy i mogliśmy a nawet powinniśmy strzelić jeszcze ze dwie bramki. A tak skończyło się jak zwykle a nawet jeszcze gorzej.High quality the best and most fashionable rolex replica online of the replica watches store. Bramka na 1:1 a później w ostatniej sekundzie druga bramka (sędzia już nie wznowił meczu) i przegrywamy 1:2

Ostatecznie kończymy cały turniej na 10 miejscu. Średnio, ale mając na uwadze postawę naszych wszystkich chłopców parę wniosków się nasunęło: brak walki w niektórych meczach co mogło być spowodowane zbyt dużym boiskiem z murawą naturalną, z czym do końca nie mogliśmy sobie poradzić. Co istotne brak zmian, zmęczenie z tym związane oraz drobne urazy. Przewaga fizyczna starszych chłopców była również wyraźna. To wszystko spowodowało, że tym razem kibice WICHNIARKA okazali się lepsi od młodych piłkarzy.

Jeszcze trochę słów o organizacji, bo była w ocenie wszystkich wyśmienita, można by powiedzieć perfekcyjna. O śniadaniu i obiedzie już pisałem. Przez cały dzień Organizatorzy i Sponsorzy zapewniali różnego rodzaju napoje, słodkości, kanapki. Była również ciepła grochówka, bigos i kiełbasa.

Każdy z zawodników i trenerów został uhonorowany pamiątkowym medalem. Trener dodatkowo dostał puchar a osobno  nagrodzono sędziów, najlepszego bramkarza, króla strzelców oraz najlepszego zawodnika a każda z drużyn biorących udział w turnieju otrzymała puchar, piłkę oraz pamiątkowe zdjęcia.High quality the best and most fashionable rolex replica watches online of the replica watches store. Nagrody specjalne w postaci piłek otrzymali m. in. nasi kibice !!! Na koniec rozlosowano wśród wszystkich zawodników osiem piłek i rower górski. Szczęście dopisało młodemu piłkarzowi gospodarzy, który wylosował rower górski.

Gratulacje dla piłkarzy WARTY Poznań,, którzy zajęli pierwsze miejsce w turnieju nie przegrywając żadnego meczu. BRAWA DLA ZIELONYCH !!! Drugie miejsce dla kolegów z ARKI Gdynia Gratulacje !!

Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie, za jakość organizacji i mamy nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym roku – jedno możemy obiecać, że jak przyjedziemy, to dostarczymy dużo wrażeń !!

Cheap Jerseys cheap jerseys nba cheap jerseys nfl Cheap Jerseys free shipping

Relacja z turnieju na innych portalach:

http://www.ebarlinek.pl/n2208-turniej_trzech_przyjaciol_z_bois-0.html

http://www.barlinek24.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5351&Itemid=35 breitling replica aaa

 

 

 

 

 

rc helicopter

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie