Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
Błękitna Liga Żaczków
W Owińskach koło Poznania rozpoczęła się "Błękitna liga żaczków" w której udział bierze najmłodszy zespół szkółki młodego piłkarza"Wichniarek"Pumy.Są to rozgrywki na naturalnej trawie dla dzieci z rocznika 2002 i młodsi.Pumy są najmłodszymi uczestnikami rozgrywek,które zakończą się 18.06.2011r

 

Nasza najmłodsza drużyna ,,Pumy’’ w swoich pierwszych  występach na trawiastych boiskach stawiła czoła zespołom Błękitnych Owińska Młode Wilki ,Błękitnych Owińska II, oraz Juniora Koziegłowy.

Chłopcy zostali od razu rzuceni na głęboką wodę i w swoich pierwszych dwóch występach rywalizowały z zespołami gospodarzy. Niestety różnica wieku oraz warunków fizycznych na korzyść przeciwników była zbyt widoczna i nasi zawodnicy mimo wielkiego zaangażowania i serca do gry ponieśli kilku bramkowe porażki.

Całkiem inny przebieg miał za to ostatni sprawdzian, a mianowicie mecz z rówieśnikami z Juniora Koziegłowy, było to spotkanie bardzo zacięte, obfitujące w wiele ciekawych akcji z obu stron. Ostatecznie nasza drużyna zwyciężyła 6:3 godny podkreślenia jest fakt, iż było to zwycięstwo jak najbardziej zasłużone.

Drużyna Wichniarek ,,Pumy’’ wystąpiła w składzie: Alex Nowaczyk, Marcin Miedziński, Kamil Szłapka, Mateusz Smolarkiewicz, Konrad Grzybek oraz Kuba Grzybek z drużyny panter- ,,ojciec’’ zwycięstwa z Juniorem, który mógł zagrać dopiero w ostatnim meczu.

Sobotnie rozgrywki uważam za udane, chłopcy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle przeciwników, zintegrować się z rówieśnikami, co w połączeniu ze słoneczną pogodą daje obraz samych korzyści. Chciałbym bardzo pochwalić naszych najmłodszych zawodników za ambicję, gdyż pomimo porażek w pierwszych meczach walczyli do końca, wszyscy zasłużyli na duże brawa, wypada mieć tylko nadzieję, że kolejne występy będą równie udane i wszyscy będą mogli wracać do domu z uśmiechami na ustach.

 

 

Cheap Jerseys free shipping cheap t shirt printing machine best t shirt printing machine

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie