Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
Obiecujące wystepy żaczków w Owińskach
O7.05.2011 odbyły się kolejne mecze żaczków szkółki młodego piłkarza"Wichniarek"w Błękitnej Lidze.

 

 

Kolejne spotkania zespołu Szkółki Piłkarskiej Wichniarek ,,Pumy’’ w Błękitnej Lidze Żaków w Owińskach dowiodły, jak widoczne postępy robią nasi najmłodsi zawodnicy. Mimo iż od samego początku ze względu na wiek i staż treningowy ,,Pumy’’ nie należały do faworytów, to jednak z każdym meczem spisują się coraz lepiej. Po raz kolejny naszym najmłodszym pociechom przyszło mierzyć się z zespołami ,,Młodych Wilków Owińska’’, Błękitni II Owińska’’ oraz ,,Juniora Koziegłowy’’.

 

 

W pierwszych dwóch meczach nie udało się wywalczyć żadnej zdobyczy punktowej, jednak pięć bramek strzelonych wyżej notowanym rywalom sprawiło, iż przed ostatnim meczem z Juniorem chłopcy bardziej uwierzyli w siebie. Bardzo dobra dyspozycja strzelecka Alexa Nowaczyka, nienaganna gra w obronie Pawła Borowskiego oraz bardzo ciekawie wyglądająca współpraca braci Grzybków złożyła się na drugie zwycięstwo z Koziegłowami zawodników Wichniarka w tegorocznych rozgrywkach.

Trenera jednak bardziej niż wyniki cieszy coraz większa pewność w boiskowych poczynaniach jego najmłodszych podopiecznych, warta podkreślenia jest debiutancka bramka Kamila Szłapki oraz pierwsze kroki stawiające  na pozycji bramkarza Marcina Miedzińskiego. Wystarczy mieć nadzieje, że dobre występy naszych zawodników wraz ze słoneczną pogodą będą nam towarzyszyły do końca rozgrywek w Lidze Błękitnych.

 

 

 

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie