Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
Złote Pumy na Turnieju w Tulcach
26.11.2011r w Tulcach/Poznania odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej pod nazwą"Orliki spełniają marzenia"dla siedmio i sześciolatków.

 

PUMY ,,SPEŁNIŁY MARZENIA’’ W TULCACH

Dnia 26 listopada 2011 roku w Tulcach odbył się turniej rocznika 2004/2005 ,,Z orlikiem spełniamy marzenia’’, w którym wzięła udział drużyna Wichniarek Pumy. Nasi zawodnicy spisali się na przysłowiowy medal, zwyciężając we wszystkich ośmiu turniejowych meczach. Rywalami naszych pociech były zespoły gospodarzy Akademii Orlika Poznań I i II, a także Lidera Swarzędz, system turnieju przewidział cztery mecze pomiędzy każdym z przeciwników. Na uwagę zasługiwał fakt, iż nasi najmłodsi zawodnicy przeważali w każdym z rozgrywanych meczów, aplikując rywalom łączną ilość ponad 30 bramek.Dzieci grały systemem czterech na czterech bez udziału bramkarzy na małe bramki.

Trener Armin Bezler miał do dyspozycji sześciu zawodników, z których każdy walnie przyczynił się do osiągniętego wyniku. Spokój w grze ofensywnej zapewniał Kacper Kazmierczak, w defensywie zatrzymywał dzielnie przeciwników Kamil Szłapka, na całej długości i szerokości boiska bohatersko walczyli najmłodsi Bartek Maruszewski i Wojtek Karasiewicz, natomiast Mateusz Smolarkiewicz wraz z Konradem Grzybkiem poruszali kibiców swoimi spektakularnymi bramkami z różnych pozycji. Na uwagę zasługuje fakt, iż każdy z naszych graczy co najmniej jednokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

 

Turniej w Tulcach pokazał, iż nasi najmłodsi chłopcy nie mają kompleksów w walce ze swoimi rówieśnikami, niejednokrotnie próbowali gry kombinacyjnej a także nie stronili od gry jeden na jednego oraz zagrań niekonwencjonalnych co jest niezwykle ważne na tym etapie szkolenia młodych piłkarzy.Turniej pokazał jak ważne na tym etapie szkolenia są różne formy małych gier bez udziału bramkarza w których chłopcy doskonalą kontrolę nad piłką,drybling,oraz techniki poruszania się bez piłki.

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie