Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
Obiecujcy start w Klima Raflik 2011r.
03.12.2011r w Czerwonaku odbył się halowy turniej piłki nożnej KLIMA RAFLIK CUP w kategorii U-7.

O3 grudnia 2011 w Czerwonaku odbył się turniej Klima Ralfik Cup z udziałem naszej drużyny Wichniarek Pumy. W rozgrywkach wzięły także udział ekipy Chemika Bydgoszcz, Orła Wałcz, Szóstki Śrem, Chrobrego Poznań, Sucharów Suchy Las, Koziołka Poznań Ronaldo oraz Messi. W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Wałcza, która nie poniosła porażki, dobrze spisali się natomiast nasi zawodnicy, którzy zajęli 5 miejsce.

Pumy walczyły bardzo ambitnie, jednak musiały uznać nieznaczną wyższość faworytów turnieju. Chłopcy zremisowali z Chrobrym Poznań i wygrali z Koziołkiem Ronaldo oraz Szóstką Śrem, co pozwoliło uplasować się im na wspomnianym 5 miejscu.

Nasi zawodnicy wystąpili w składzie: debiutujący w drużynie Filip Kroll, Piotrek Śmiłowski oraz Kacper Karasiewicz wspierani przez bardziej doświadczonych zawodników jak Kamil Szłapka, Konrad Grzybek, Kacper Kazmierczak oraz Mateusz Smolarkiewicz. Najwszechstronniejszym zawodnikiem drużyny w turnieju uznano Kacpra Kazmierczaka, jednak słowa uznania należą się wszystkim kolegom z drużyny, który ,,zostawili wiele serca na boisku’’, co dla trenera jest bardzo ważne w kontekście kolejnych planowanych turniejów.W zespole Wichniarek Pumy oprócz siedmiolatków wystąpiło paru sześciolatków zbierających swoje pierwsze doświadczenia w rywalizacj ze starszymi dziećmi z innych klubów na tak dobrze zorganizowanym turnieju.Brawo da całego zespołu

 

 

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie