Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
Waleczne Pumy w turnieju o Puchar Prezesa K.S Koziołek Poznań

Podsumowanie Pucharu Koziołka 2012

17.03.2012r Drużyna ,,Pum’’ wzięła udział w ogólnopolskim turnieju organizowanym przez Koziołka Poznań, panerai replica watches w którym oprócz dwóch drużyn Koziołka wzięły udział także drużyny Lechii Kostrzyn, Akademii Piłkarskiej Ostrów Wlkp, Małego Piłkarza Inowrocław, Gromu Dopiewo oraz Chrobrego Poznań. Turniej zakładał pojedynki ,,każdy z każdym’’, więc okazji do zaprezentowania swoich umiejętności Pumy miały sporo. Kadra naszego zespołu składała się z zawodników w większości młodszych, trener nie ukrywał, że celem wyjazdu jest przede wszystkim zebranie bezcennego doświadczenia, które na pewno zaowocuje w przyszłości. Bilans Pum to trzy remisy i cztery porażki, na co z pewnością miała wpływ różnica wieku oraz większe doświadczenie przeciwników, co nie zmienia faktu, iż gra naszych chłopców przysporzyła nam chwil radości, a nasi najmłodsi piłkarze napsuli rywalom sporo krwi.

 Drużyna Pum wystąpiła w składzie: coraz pewniejszy w swoich bramkarskich poczynaniach Mateusz ,,Mati’’ Hernacki, dwóch najmłodszych zawodników turnieju, nieustępliwych Bartka ,,Bartasa’’ Maruszewskiego i Wojtka ,,Wojtasa’’ Karasiewicza,chłopców urodzonych w 2006 roku oraz jego ambitnego brata Kacpra, Dani Alves naszej drużyny Kacper ,,Kapi’’ Kazmierczak, zamieszanie w szeregach obronnych rywali wprowadzał duet Konrad ,,Kondziu’’ Grzybek oraz Nikodem ,,Niko’’Babiracki, uzupełniani przez Piotrka Śmiłowskiego oraz Michała Sybilskiego.

Podziękowania dla należą się nie tylko naszym najmłodszym pociechą oraz ich rodzicom, ale także sponsorom, bez których nie mieli byśmy okazji rywalizowania oraz przeżywania takich emocji

 

Exact Rolex Replica

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie