Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
III miejsce naszych chłopców w ORANJE LIGA FUTSAL 2013 - 23 LUTY
Oranje Futsal - Puchar został obroniony ! -relacja; W dniu 23.02.2013r w SP 62 przy ul.Druskiennickiej 32 , odbyła się 2 edycja halowego turnieju Oranje Futsal Cup 2013 dla roczników 2004 i 2005.

 Oranje Futsal - Puchar został obroniony ! -relacja;
W dniu 23.02.2013r w SP 62 przy ul.Druskiennickiej 32 , odbyła się 2 edycja halowego turnieju Oranje Futsal Cup 2013 dla roczników 2004 i 2005.
Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn , które zostały podzielone przez organizatora na 2 grupy.
W grupie B , gdzie znalazł się nasz zespół S.M.P Wichniarek rozegrane zostały 4 mecze z zespołami Tarnowiaka III , Lechią Kostrzyn, Koroną Zakrzewo II oraz Tarnowiak I.
Zespół prowadzony przez trenera Armina w pierwszym spotkaniu zmierzył się z zespołem Tarnowiaka III, którego Wichniarek pokonał po bardzo dobrze zorganizowanej grze 3 do 0. Trzy trafienia i klasycznego hattricka  w tym meczu zaliczył Aleksy Nowaczyk oraz otrzymał od organizatora  Dyplom Zawodnika Meczu.
Drugim przeciwnikiem Wichniarka był zespół Lechii Kostrzyn z ,którym przegraliśmy bardzo wysoko , bo aż 6 do 0. Jak się jednak póżniej okazało drużyna Lechii była najlepsza ,wygrywając cały turniej!
Kolejnym naszym przeciwnikiem był zespół Korony Zakrzewo II ,który pokonaliśmy 3 do 1.
Dwa trafienia zaliczył Aleksy oraz 1 bramkę w tym meczu zdobył Maks Zedlewski.
Ostatnim grupowym rywalem Wichniarka był zespół Tarnowiaka I z, którym nasi chłopcy wygrali 3 do 1. W tym meczu 2 przepiękne bramki z woleja  strzelił Maks i 1 dorzucił  Aleks.
Maks Zedlewski został wyróżniony Dyplomem Zawodnika Meczu !
W półfinale nasi chłopcy zagrali ze zwycięzscą grupy A zespołem Nielby Wągrowiec, która okazała się zbyt silna pokonując nas 4 do 0.
W ostatnim meczu o 3 miejsce drużyna Wichniarka zagrała z gospodarzami turnieju Oranjesport Poznan .High quality the best and most fashionable replica watches uk online of the replica watches store. Pojedynek ten był dla naszych zawodników rewanżem za niefortunnie przegrany  mecz 3 do 4 z pierwszej edycji turnieju Oranjeliga Futsal 2013.
Po bardzo emocjonującym i zaciętym meczu zespół S.M.P Wichniarek pokonał Oranjesport 1 do 0 .
Strzelcem jedynej bramki w tym meczu był Aleksy Nowaczyk ,który to otrzymał kolejny Dyplom Najlepszego Zawodnika Meczu , jednak tym razem w najważniejszym w tym dniu meczu o 3 miejsce !
Tym samym drużyna Wichniarka zdobywając ponownie brązowe medale, obroniła Puchar za zajęcie 3 miejsca z poprzedniej pierwszej edycji turnieju Oranjeliga Futsal 2013 .
Młodsi koledzy z rocznika 2006/2007 wzieli udział w tym turnieju  jako rocznik 2005.
Niestety przegrali wszystkie mecze , ale w ostatnim meczu strzelcem jedynej bramki dla drużyny Wichniarka został Wojtuś Karasiewicz ! Emocji było co nie miara . Dziękujemy i gratulujemy naszym bohaterom.

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie