Menu
 
Sponsorzy

natalii

 

Partnerzy medialni

 

Partner Techniczny

 

Partner Informatyczny

pozycjonowanie pozna

 
Obiecujące występy na zakończenie Błekitnej Ligi Żaczków
23.06.2011 została zakończona rywalizacja zespołów w Błękitnej Lidze Żaczków.Pumy w ostatecznej klasyfikacji ligi uplasowały się na szóstym miejscu.

 Podsumowanie debiutu najmłodszych Błekitnej Lidze Żaczków.

 

Najmłodsza drużyna Szkółki Młodego Piłkarza ,,Wichniarek’’ Pumy przez osiem kolejnych tygodni brała udział w Błekitnej Lidze Żaków w Owińskach, były to rozgrywki przeprowadzane dla chłopców w rocznikach 2002 i młodszych. Trzeba przyznać, że była to dobrze zorganizowana liga, w której rywalizacja była niezwykle zacięta i trwała do samego końca. Ostatecznie nasi najmłodsi zawodnicy zajęli 6 lokatę, która była odzwierciedleniem ich teraźniejszych możliwości. Występowały problemy ze skompletowaniem zespołu, co nie pozwalało ustalać trenerowi optymalnego zestawienia zawodników.

- Mimo wszystko występy naszych najmłodszych pociech uważam za udane, zawodnicy pomimo znacznej różnicy wieku grali bardzo odważnie, braki fizyczne nadrabiali walecznością oraz ambicją, a zdobyte doświadczenie pozwoli im nabrać boiskowej pewności co niewątpliwie zaprocentuje w przyszłości. Zauważalny jest postęp dokonany przez nasze ,,Pumy’’ a to było podstawowym celem postawionym w kontekście rozgrywek w Lidze Błękitnych. – mówi trener Armin Bezler

 W rozgrywkach trzon drużyny stanowili najmłodsi gracze: Marcin Miedziński, Konrad Grzybek, Alex Nowaczyk, Kamil Szłapka, Mateusz Smolarkiewicz, Mikołaj Kraft, którzy wspomagani byli najczęściej przez Jeremiego i Jasia Marciniaków, Pawła Borowskiego oraz Kubę Grzybka. Brawa należą się także innym zawodnikom którzy pomagali zespołowi w trudniejszych chwilach, zarówno w rundzie zasadniczej jak i fazie play off, szczególne podziękowania kieruję także do trenera Jarosława Soboniaka, który często towarzyszył naszym najmłodszym pociechom, niejednokrotnie służąc cenną radą oraz dobrym słowem. Mam nadzieję, że rozgrywki Ligi Błękitnych w Owińskach na stałe zadomowią się w kalendarzu rozgrywek, i już w następnej edycji nasi zawodnicy będą mieli okazję po raz kolejny zaprezentować swoje umiejętności.

Powrót

 
Grupa Pantery
 
Grupa Pumy
 
Grupa Rysie